درباره کلینیک میرامین:

کلینیک فیزیوتراپی میرامین با وسعت بیش از 160 متر مربع یکی از بزرگترین و مطرح ترین کلینیک های بخش خصوصی در زمینه فیزیوتراپی و طب مکمل (Physiotherapy & Alternative Medicine) می باشد. این کلینیک با داشتن بخش های مختلف سالن انتظار ، کابین های الکتروتراپی ، کابین مگنت تراپی ، کابین لیزر درمانی ، کابین مکانوتراپی ، سالن ورزش ، سالن ماساژ و صندلی ماساژ به همراه کادری مجرب در خدمت بیماران گرامی و مراجعه کنندگان می باشد.

سالن انتظار کلینیک:

بیماران و مراجعین گرامی به کلینیک فیزیوتراپی میرامین می توانند تا زمان ارائه خدمات در فضای آرامش بخش سالن انتظار قرار گیرند.با محیطی دلنشین و موزیک ملایم و اینترنت وایرلس بهمراه سرو قهوه و چای محیطی راحت و مطبوع را بیماران و مراجعه کنندگان در هنگام انتظار فراهم می آورد.

کابین های الکتروتراپی:

الکتروتراپی شاخه ای از فیزیوتراپی است که بطور معمول کاربرد زیادی در تسکین دردهای عضلانی و اسکلتی دارد. الکتروتراپی در کلینیک تخصصی فیزیوتراپی میرامین از پنج کابین مجزا و اختصاصی تشکیل شده است.

کابین مگنت تراپی:

کابین مکانوتراپی:

بیمارانی که دچار کاهش محدوده حرکات مفاصل یا کاهش قدرت عضلانی می باشند برای برقراری دامنه حرکت یا بهبود قدرت حرکت از وسیله های موجود در بخش مکانوتراپی استفاده می کنند.

سالن ورزش:

جدیدترین و مجهزترین دستگاههای ورزشی برای تقویت عضلات و رفع مشکلات ورزشکاران عزیز و مراجعین محترم در کلینیک فراهم گردیده است

سالن ماساژ:

ماساژ درمانی و انجام ماساژهای ریلکسیشن در فیزیوتراپی میرامین . ریلکس توسط مجرب ترین ماساژور انجام می شود .ماساژها بر اساس جدیدیترین شیوه های علمی و ماساژ درمانی است . خستگی بدن خود را با ماساژ به فراموشی برسانید .